Başhekim
05 Nisan 2022

 Opr. Dr. Hamit HARBELİOĞLU   

     


1984 antakya doğumlu, ilkokulu değirmenyolu ilkokulunda okudu,orta okulu Mehmet Fehmi Çankaya ilköğretim okulunda okudu, liseyi antakya yabancı dil ağırlıklı lisede tamamladı. 2003 yılında Karadeniz teknik üniversitesi tıp fakültesi kazandı ve 2009 yılında tıp fakültesinden mezun oldu.
Ayni yıl mustafa Kemal üniversitesi tıp fakültesi üroloji alabilir dalında üroloji ihtisasina başladı.ocak 2015 te üroloji uzmani oldu. Muş Malazgirt devlet hastanesinde 2015-2016 yılları arasında çalıştı.2016 yılında özel samandag guneypark hastanesinde göreve başladı,
burada yaklaşık 1 sene görev yaptıktan sonra 2017 yılında antakya özel akadami hastanesinde çalışmaya başladı, 2019 yilina kadar özel akademi hastanesinde çalıştıktan sonra Nisan 2019 da samandag devlet hastanesine atandı.
15.07.2020 yılından beri samandağ devlet hastanesinde bashekimlik görevini sürdürmektedir.     Değerli çalışma arkadaşlarım ve Sevgili vatandaşlarımız; Samandağ Devlet Hastanesi internet  sayfasına hoşgeldiniz.          

            

          Samandağ  Devlet Hastanesi hizmete girdiği yılından bu güne kadar yaptığı sağlık yatırımları ile daima ilk ve öncü olmayı hedef edinmiştir. Hastanemiz poliklinik ve klinik tedavisinde çağımız kalitesini yakalamış bir şekilde hizmet sunmakta olup amacımız bu çıtayı daha ileri götürmektir. Bu bağlamda çalışmalarımız ve yatırımlarımız  devam etmektedir.


         Hastalarımıza, yakınlarına bütün personelimiz ile güler yüz, iyi niyet, karşılıklı anlayışla hizmet vermek için çalışıyoruz. Sizlerin daha kaliteli hizmet almanız için tüm personelimize gerekli kalite eğitimlerinide  veriyoruz. Samandağ devlet hastanasinde verilen sağlık hizmetlerinin sürekli kendini yenileyen ve güncelleyen bir yapıda olması tamamıyla ilçe halkının bu hizmeti haketmesiyle doğru orantılıdır. Bu hizmet anlayışı hastanemizde süreklilik arz edecektir.

              

          Hedefimiz sizlere kaliteli bir sağlık hizmeti sunmak olup, sizlerin güvenini kazanmak için tüm personelimizle hizmetinizdeyiz.

 


                                                                                                                Saygılarımla 
       
                                                                                                   BAŞHEKİM

Op. Dr.Hamit HARBELİOĞLU